Porozmawiamy z każdym na każdy temat

Nie jesteś zalogowany na forum.

xepher
Użytkownik
Lokalizacja: Rataje
Data rejestracji: 2014-03-06
Liczba postów: 60

Odp: Dni miasta.

W tym roku zamiast organizować cykl kilku małyc imprez miejskich, postanowiliśmy zorganizować jedną, wielką imprezę, na której nie zabraknie atrakcji dla żadnej grupy wiekowej. Potrzebuję przy tej okazji informacje o warunkach technicznych związanych z nagłośnieniem. Duże sprzętu będę potrzebował?

Offline

Lemarchand
Użytkownik
Lokalizacja: Gdańsk
Data rejestracji: 2014-03-06
Liczba postów: 56

Odp: Dni miasta.

Nikt nie odpowie ci na takie pytanie, nie znając więcej szczegółów. Ale jeśli to jest duża impreza to z całą pewnością sam sobie nie poradzisz. Tym bardziej jeśli zaproszi znanych artystów, to będą oni wymagali tego, żeby nagłośnienie było na profesjonalnym  poziomie. W innym przypadku ta pierwsza impreza może być ostatnią.

Offline

DiwaMediwa
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-12
Liczba postów: 44

Odp: Dni miasta.

Nie kombinuj z oszczędnościami. Zatrudnicj fachowców, którzy obsługują imprezy od strony technicznej (http://www.greatsound.pl/kluby). Zrobią to szybko i tak samo szybko usuną się po zakończonym cyklu.

Offline

RomanAkrobata
Użytkownik
Lokalizacja: Wolomin
Data rejestracji: 2014-03-06
Liczba postów: 36

Odp: Dni miasta.

EWidziałem ostatno jednych co robili nagłośnienie w Warszawie (http://www.greatsound.pl/naglosnienie-koncertow). Sprzętu było naprawdę bardzo dużo, a po kilkunastu minutach od zakończenia koncertu plenerowego, nie było już śladu jego obecności. Na ich przykładzie widać wyraźnie, że trening czyni mistrza.

Offline

propagandzia
Użytkownik
Lokalizacja: Jedlicze
Data rejestracji: 2015-08-27
Liczba postów: 38

Odp: Dni miasta.

Fajnie by było, jak na jeden z dni imprezy zaprosicie jakąś gwiazdę. Sprawdzają się zarówno piosenkarze, jak i kabarety, które potrafią rozbawić każdą, nawet najbardziej smutną publiczność. Tutaj liczy się odpowiednie podejście artysty, który musi umieć rozmawiać z publicznością.

Offline