Porozmawiamy z każdym na każdy temat

Nie jesteś zalogowany na forum.

xepher
Użytkownik
Lokalizacja: Rataje
Data rejestracji: 2014-03-06
Liczba postów: 60

Odp: Zdrada małżeńska i co dalej?

Od razu bez ogródek napisze, ze zdradziłem żone. Pewnie wiele kobiet to już w swoim życiu słyszało, ale ja rzeczywiście bardzo tego załuje. Kocham żone i dzieci, a to co się zdarzyło to… nie wiem jak to okreslić. Nadarzyła sie okazja i chciałem spróbowac czegoś nowego. Od razu wiedziałem, że to błąd ale tak sie nakreciłem, że już nie umiałem albo nie chciałem tego zatrzymac. Oczywiście żona dowiedziała się o wszystkim i teraz jest po prostu tragedia. Ja nie chce rozwodu, bo przeciez dalej kocham żone, ona i dzieci sa dla mnie wszystkim i wogole nie wobrazam sobie mojego zycia bez nich. Chce namówić żone na jakąś terapie małzeńska. Wiem, że teraz mnie nienawidzi, ale mam nadzieje że z czasem choć troche o tym zapomni i znowu będziemy żyć po staremu.

Offline

zaklęta
Użytkownik
Lokalizacja: Wałbrzych
Data rejestracji: 2014-03-06
Liczba postów: 36

Odp: Zdrada małżeńska i co dalej?

Kobiety na zdradę reagują różnie. Jedne jakoś z tym żyją, nie wiem czy są szczęśliwe ale próbują utrzymać związek, a inne od razu definitywnie skreślają takiego mężczyznę ze swojego życia. Pytanie tylko, czy twoja żona nadal będzie potrafiła cię kochać. Bo jeśli nie to nie ma sensu żebyście się dalej męczyli we dwoje.

Offline

pieknoscnocy
Użytkownik
Lokalizacja: Nidzica
Data rejestracji: 2015-08-27
Liczba postów: 23

Odp: Zdrada małżeńska i co dalej?

A ja zachęcam do tej terapii. Jeśli rzeczywiście kochasz żonę, w co w tym momencie nie tylko jej ale i mi, osobie całkowicie postronnej, jest trudno uwierzyć to może taka terapia rzeczywiście wam pomoże. Kiedyś coś słyszałam o terapii dla par po takich przejściach. Nie wiem czy to dobry adres, ale możesz sprawdzić http://twojczas-psychoterapia.pl/terapia-par/. Acha, pamiętaj żeby być cierpliwym. Ty zawiniłeś i teraz musisz odpokutować, jeżeli to w ogóle można traktowac w ten sposób.

Offline

propagandzia
Użytkownik
Lokalizacja: Jedlicze
Data rejestracji: 2015-08-27
Liczba postów: 37

Odp: Zdrada małżeńska i co dalej?

Ja zamiast terapii dla par doradzam raczej terapię indywidualną, bo chyba wbrew temu co piszczysz o miłości do żony czy dzieci to jednak w życiu ci czegoś brakuje. W tym samym serwisie, co przytoczony powyżej jest też wzmianka o terapii indywidualnej http://twojczas-psychoterapia.pl/terapia-indywidualna/ może to właśnie coś dla ciebie? A na żonę teraz chuchaj i dmuchaj, kobiety niestety na ogół są aż zanadto pobłażliwe i wybaczają różne historie, choć nigdy o nich nie zapominają.

Offline